20 березня о 15.00 в Районний будинок народної творчості завітає Тернопільський академічний обласний  український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.  Глядачів очікують надзвичайні емоції, адже в основу сюжету вистави лягла п’єса Івана Карпенка-Карого “Сто тисяч”. У ній йдеться про те, як заможний селянин Герасим Калитка вирішив купити в єврея фальшиві гроші і за них придбати землю.

Це тема, яка мабуть ніколи не втратить своєї актуальності – згубний вплив грошей на людину. І не важливо, коли написаний твір чи поставлена вистава, – сторіччя, два, три назад – вона й сьогодні, й через десяток років не сходитиме з театральних афіш. Адже психологічний тип людини, одержимої жадобою збагачення, видається вічним. І.Карпенко-Карий розкрив цю таємницю доволі детально ще в далекому 1890 році.

Навіть через декілька сторіч неможливо заперечити, що в змалюванні характеру Калитки письменник досяг найвищої комічної форми. Шкода, що навіть сьогодні цей кумедний образ є настільки актуальним серед нашої дійсності.

Рекомендуємо на дві години відірватись від буденності та поринути у світ майстерності та емоцій акторів театру.

Поспішіть замовити квитки за телефоном (096)7241726.