15-16 листопада 2010 року в м. Бережани Тернопільської області за адресою вул. Шевченка, 15 (адмінбудинок, зал засідань Бережанської районної ради, 2-ий поверх, ліва сторона) відбудеться Тренінг на тему «Проблеми водопостачання та санітарії: як їх вирішити за участі громади»

Під час тренінгу будуть розглядатись питання:

Цілі розвитку тисячоліття адаптовані для України,

Протокол про воду та санітарію, стороною якого є Україна,

Проблеми якості питної води в Україні та в області,

Проблеми водопостачання та доступу до санітарії у навчальних закладах України та в області,

Як влаштовують екосани в неканалізованих населених пунктах

та інші.

Тренерами на заході будуть: Мархріт Самвел (Мюнхен, Німеччина), Галина Проців (Бережани, Україна). Робоча мова: українська, німецька, англійська.

Початок реєстрації – 9.00. Програму тренінгу та роздатковий матеріал Ви отримаєте під час реєстрації. 

Початок роботи – 09.30.  Закінчення роботи – 17.30.

Просимо заздалегідь повідомити про можливість Вашої участі. Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Організатори тренінгу компенсують проїзд учасників (за наявності квитків), забезпечують харчуванням та проживанням учасників, забезпечують роздатковим матеріалом та транспортом на час екскурсії по екологічних об’єктах Бережанського району.

Заходи здійснюються в рамках Програми „Партнерство громадських ініціатив: Німеччина-Польща-Україна”, яка співфінансується Фондом Роберта Боша і Стефана Баторія та підтримки Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ міжнародного проекту „Освітньо-інформаційного центру води «Студня майбутнього» і при підтримці організацій Жінки Європи за спільне майбутнє (WECF) та Національного екологічного центру України.

 За додатковою інформацією просимо звертатися до оргкомітету: з оргпитань 0354822441 або 0975332029, E-mail: kray@ukr.net (Галина Проців); з питань перекладу 0678590204 (Микола Білан); з питань поселення 0973633831 (Сергій Люшняк).