Рішення НКРЗ від 27.05.2010 р. №238 «Про затвердження Змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію»

Національна комісія з питань регулювання зв’язку внесла зміни до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію, затвердженого рішенням НКРЗ від 06.09.2007 р. №914. Відповідно до змін цей Перелік поширюється на експлуатацію на території України тільки тих радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, які внесені до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, які можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування, який веде НКРЗ відповідно до Положення про порядок і форму ведення реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування.
Крім того, сам Перелік доповнено окремими новими позиціями, а також новим розділом IV «Радіоелектронні засоби спеціальних користувачів, експлуатація яких здійснюється у смугах радіочастот загального користування».
Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 24 червня 2010 р. за №430/17725.