ТОВ "МегаКом" — провайдер Інтернет-послуг в м.Бережани

Засновано 22 листопада 2000 р.

Зареєстровано 28 листопада 2000р. Бережанською районною державною адміністрацією.

Види діяльності: електро- та радіо-зв'язок; інформаційно-обчислювальна діяльність.

Адреса: 47501 Тернопільська обл., м.Бережани, пл.Ринок 9 (3-й поверх)

 

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ: 30916241.

Реквізити для перерахування коштів за Інтернет-послуги ТОВ "МегаКом": 

Р/р 26009055101101 в Тернопільській філії "Приватбанк", МФО 338783 

 

За рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 29/10/2009 р. №1723 ТОВ "МегаКом" внесено до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

ТОВ "МегаКом" протягом 16 років працює над розвитком інформаційної інфраструктури Бережан. Починаючи діяльність з простих технологій передачі даних (технології Ethernet-мідь, SHDSL ….) та прагнучи до постійного покращення якості наших послуг і розширення їх спектру, ми проводимо постійну модернізацію існуючих і побудову нових каналів зв’язку, використовуючи останні здобутки IT технологій. Для забезпечення високої стабільності компанія використовує тільки високотехнологічне обладнання таких брендів як Dell, Huawei,HP, Allied Telesis, Mikrotik, Ubiquiti Networks та ін. Сьогодні компанія використовує технологію волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) для побудови своєї мережі. В даний момент ми з’єднали всі райони Бережан в єдину мережу за допомогою ВОЛЗ, що дає велику перевагу у швидкості передачі даних та спектрі послуг, які пропонуємо своїм клієнтам.

Для якісного обслуговування своїх абонентів ми зібрали команду професіоналів, які швидко реагують на всі звернення, вчасно та якісно проводять підключення абонентів та допомагають їм користуватися мережею.

Контакти:

телефон/факс:  (03548) 2-10-11

електронна адреса: info(at)ber.te.ua