11 квітня біля 18:20 поблизу м. Тернополя (с. Підгороднє) стався обрив магістральної лінії зв'язку в оператора, що надає нам в оренду оптичні волокна.
Через несприятливі погодні умови та пізній час виникнення аварії, канали зв'язку вдалося відновити о 23:40, а повністю ліквідувати - ближче до ранку наступного дня.
Одна із наших бригад брала участь в усуненні цієї аварії, а саме допомагала у виконанні земельних робіт.
Наша компанія працює на Бережанщині 17-й рік і завжди використовувала резервні канали в разі аварії в одному напрямку. Протягом багатьох років наші абоненти на знали, що таке відсутність Інтернету.
Крім основного каналу “Бережани - Тернопіль - Київ” та додаткового “Львів - Тернопіль - Бережани”, в нас був резервний “Бережани - Івано-Франківськ - Київ”.
Але компанія оператор, яка надає нам додатковий транспорт “Бережани - Івано-Франківськ — Київ”, кілька місяців тому змінила маршрут на такий, що пролягає тим же кабелем через Тернопіль і не попередила нашу компанію про такі зміни.
Якщо Ви зауважили, вчорашня аварія вплинула і на якість мобільного зв'язку та мобільного Інтернету - ці послуги в нашому місті працювали із перебоями, адже їхні маршрути також пролягали через цей же кабель.
В загальному дана аварія залишила без доступу до мережі Інтернет на кілька годин шість районів повністю та три частково, і це тільки те, що торкнулося нас і наших партнерів. Та насправді вона є більш глобального характеру, адже через даний кабель проходив і міжнародний трафік, але це вже інша історія...
Звичайно, що ми переглянемо відносини із компанією - транспортовиком, що надає нам канал “Бережани - Івано-Франківськ - Київ” і не попередила про зміну маршруту транспорту.
Просимо вибачення за відсутність доступу до мережі Інтернет у вищезгаданий період і надіємося на розуміння з Вашого боку та на продовження співпраці в майбутньому.
Адміністрація ТОВ "МегаКом"