Кабельне підключення

Використовується для підключення в багатоповерхових будинках та інших місцях.

Технологія

Для надання послуги «Домашній Інтернет» використовується технологія FTTB (Fiber To The Building — «Оптика до будинку»): оптичний кабель підводиться до будинку і розподіляється по квартирах за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі Інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с.

Технологія FTTB на сьогоднішній день є найбільш прогресивною. Її потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості.


Радіо підключення

1. Опис послуг

Радіо-Інтернет працює в стандарті 802.11b або 802.11g (Wi-Fi, Wireless Fidelity) і орієнтований на радіочастотний діапазон 2,4 ГГц (номінальна пропускна здатність до 11 Мбіт/с або до 54 Мбіт/с).


2. Опис монтажу радіо-комплекту

Після отримання заявки на підключення до мережі Інтернет при необхідності наш спеціаліст робить безкоштовний огляд місця підключення. Якщо існує можливість встановити антену так, щоб була наявна пряма видимість нашої базової станції, то ми повідомляємо остаточну вартість підключення і строки встановлення. Після цього наші спеціалісти приступають до монтажу необхідного обладнання.

Користувачу встановлюється гнучкий у налаштуванні радіо-маршрутизатор, з можливістю віддаленого контролю нашими спеціалістами. До маршрутизатора під'єднується направлена антена та комп'ютер користувача. Антена виноситься за межі приміщення та направляється на нашу базову станцію. Відстань від антени до маршрутизатора не має перевищувати 10 метрів, а відстань від маршрутизатора до ПК користувача не має перевищувати 100 метрів. Є можливість встановлення маршрутизатора за межами приміщення (наприклад коли відстань від антени до маршрутизатора завелика). Для цього встановлюється спеціальний утеплений контейнер, в якому розміщують маршрутизатор.

Монтаж комплекту радіо-обладнання полягає в наступних діях:

 

1. Спочатку встановлюється Антена. Антена встановлюється на спеціальні кріплення і направляється на базову станцію.

 

2. На антену через конектор під'єднується пігтейл, що включається в мережевий радіо-адаптер. Адаптер встановлений в маршрутизаторі (на базі системного блоку). Також в маршрутизаторі встановлений Модуль пам'яті і мережевий адаптер. При необхідності все обладнання встановлюється в монтажний бокс.

 

3. З мережевого адаптера маршрутизатора виводиться стандартний кабель UTP-5E, який підключається в мережеву картку клієнтського комп'ютера.

Схема Радіо-підключення