Справа із закриттям одного з найпопулярніших українських сайтів EX.UA набирає обертів. Файлообмінник закрила міліція, вивізши  обладнання. Як зазначають міліціонери, кримінальну справу проти веб-ресурсу порушили давно і цей крок цілком очікуваний.  На український ресурс уже давно скаржились чимало міжнародних компаній, зокрема Adobe, Microsoft, серед українських скаржників – телеканал 1+1, розповіли правоохоронці сьогодні на прес-конференції в Києві. Однак Microsoft запевняє, що від нього скарг не надходило. Разом зі звичайними користувачами обурюються й правовласники, чиї права були теж порушені.
 
Сайт EX.UA перестав працювати у вівторок. Подія викликала масове обурення в інтернет-користувачів: майже всі колишні користувачі цього популярного ресурсу пишуть незадоволені відгуки в мережі і виходять на мітинги з гаслами на підтримку EX.UA.
 
Народне обурення здивувало правоохоронців, і сьогодні вони скликали прес-конферецію, щоб пояснити свої дії. Головна причина, яку називають представники МВС: обладнання файлообмінника вилучили через те, що там було багато піратського контенту (тобто інформації).