У зв'язку із зміною видів економічної діяльності, суб'єктам спеціального режиму оподаткування необхідно поміняти свідоцтва  про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість.
Згідно статті 63 Податкового кодексу України суб'єкти господарської діяльності повинні повідомляти до органів податкової служби за місцезнаходженням фізичних осіб, юридичних осіб або відокремлених підрозділів про наявність рухомого та нерухомого майна через які провадиться діяльність подається  за ф. № 20 – ОПП  протягом 10 робочих днів.
Відповідно п.66.3, п.66.4 ст. 66 Податкового кодексу України про всі зміни (керівника, бухгалтера, адреси) повідомляти в податкову інспекцію в 10 денний термін.
Статтею 117 Податкового кодексу України передбачена відповідальність, що в разі неподання таких відомостей тягне за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень, на юридичних осіб 510 гривень.
У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень, на юридичних осіб 1020 гривень.
Прес-служба Бережанської МДПІ