17 червня 2012 року в Бережанах відбулись треті Західноукраїнські змагання “Street  та Ghetto WorkОut”.
Цього разу було набагато більше глядачів, отже здоровий спосіб життя набуває актуальності.
Участь у змаганні була абсолютно безкоштовна, учасники приїхали з Івано-Франківська, Козови, Чорткова, Львова, Підгаєць та інших міст Західної України. Поборотися могли усі охочі, оскільки в цьому спорті немає вікових обмежень.
В силовому виді “Ghetto WorkOut” перше місце зайняв Саша Полянко, а в “Street WorkOut” Юра Гнатів. Хороші результати показав бережанець Микола Левченко.  Окрім основних змагань, хлопці ще віджимались з гирею на брусах та перекладині.
Переможцям вручили дипломи  та кубки, які привезли зі Львова за сприянням громадського діяча Руслана Кулика. Також хочемо подякувати ТОВ СП  “Джерела” за те, що подарували учасникам 60 пляшок мінеральної води. Оскільки змагання відбулись в дуже спекотний день, то такий подарунок був дійсно доречний. Також спортсменів підтримували дівчата з танцювальної студії “Міксед Стайл” Молодіжного Порталу БМГО “Рідне місто”.
Суддями та організаторами змагань були турнікмени  - Мирон Солярчик та Юрій Бігус, які перед змаганнями показово виконали складні елементи.
А в організації заходу посприяли члени Молодіжного Порталу БМГО “Рідне місто”.