З 1 березня 2017 р. ТОВ “МегаКом” змінює ціни на підключення та Інтернет-послуги. Та крім незначного збільшення цін, до швидкісного Інтернету тепер безкоштовно додаватиметься послуга Телебачення (базовий пакет)! Хто і як може скористатися даною послугою?

1. Телебачення (IPTV) можливе лише на кабельному (оптичному) підключенні із швидкістю від 20 Мбіт/сек.

2. Якщо Ваш телевізор має функцію СМАРТ - спеціалісти ТОВ “МегаКом” допоможуть активувати сервіс TRINITY.

3. Якщо телевізор не має функції СМАРТ - Вам доведеться придбати мультимедійну приставку IPTV TV-BOX (MAG, Aura HD, INeXt TVAndroid TV) - в інтернет-магазинах їх ціна від 500 грн.

4. Телебачення (IPTV) також можна дивитися на комп'ютері (завантажте програму TRINITY-TV), чи на Android-смартфонах і -планшетах (встановіть додаток TRINITY Player) - зверніться до провайдера для підключення послуги.

Кожному підключеному абоненту дозволяється одночасно підключити до 3 (трьох) пристроїв: (телевізорів, планшетів і телефонів)!

В БАЗОВИЙ пакет входить більше 80 інформаційно-розважальних каналів: українські “центральні”, регіональні та закордонні, а також деякі іноземні (Deutsche Welle, France 24, Armenia TV Europe, Беларусь 24...) і дитячі.

Якщо Вам цього мало - придбавши Інтернет-пакет “60+TV” (РОЗШИРЕНИЙ), крім швидкісного Інтернету Ви матимете майже 160 каналів (з яких 23 в HD якості): до попереднього списку даються популярні канали TV-1000, Viasat (Nature, History, Sport...), Travel, MTV, Disney, спортивні та багато інших...

Приємного Вам перегляду!